100 Metros BluRayRip AC3 5.1 | Wallpaper | Tischler Journal (1)

Missi Pyle


(Andrea Kay Pyle)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 16.11.1972

Miesto Narodenia: Houston, Texas, USA

 

...více

Životopis

Andrea Kay "Missi" Pyle je americká speváčka a country speváčka zo skupiny Smith & Pyle, kde pôsobí s ďalšou herečkou Shawnee Smith. Ide o známu herečku, ktorá sa objavila vo viacerých seriáloch a filmoch. Pre jej výrazné rysy tváre si ju diváci často zamieňajú s herečkou Elaine Hendrix (Pasca na rodičov).

Missi sa narodila v Texase, ale vyrastala v Tenessee spolu so štyrmi staršími súrodencami. Jej manželom je odborník na medvede z National Geographic Casey Anderson.

Missi Pyle začala kariéru v roku 1997 filmom As Good as It Gets (Tak dobre ako sa len dá) po boku Jacka Nicholsona a Helen Hunt. Neskôr sa objavila v sci-fi komédií Galaxy Quest spolu s Alanom Rickmanom alebo Sigourney Weaver. Popritom sa objavovala vo viacerých televíznych a nízkorozpočtových filmoch ako Home Alone 4 (Sám doma 4), Trick, Snow Days alebo Josie and the Pussycats.

V roku 2003 si ju všimol režisér Tim Burton, ktroý ju obsadil do svojho diela Big Fish (Veľká ryba) a neskôr taktiež do Charlie and the Chocolate Factory (Charlie a továreň na čokoládu.) Popritom sa Missi začala objavovať vo filmoch zoskupenia Frat Pack okolo Bena Stillera. Vďaka tomu sa Missi objavila vo filmoch Dodgeball: A True Underdog Story (Vybíjaná: Choď do toho na plné gule), Along Came Polly (Riskni to s Polly) alebo Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho).

Ďalšími viac-menej známymi filmami, v ktorých sa objavila, boli komédie Bringing Down the House (Neserte nám pestúnku) spolu so Stevom Martinom a Queen Latifah, Soul Plane (Perfektný plán) s Method Manom a Snoop Doggom, 50 First Dates (50x a stále prvý raz) s Adamom Sandlerom a Drew Barrymore, The Feast of Love s Morganom Freemanom alebo v huličskej komédií Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (Zahulíme, uvidíme 2).

Ako hosťa ju bolo možné zazrieť v seriáloch Frasier, Heroes (Hrdinovia), Boston Legal (Kauzy z Bostonu) alebo napríklad The Sarah Silverman Program. Veľký úspech zožala Missi Pyle na Broadwyai vo fraške Boeing-Boeing.

S kolegyňou z country skupiny Smith & Pyle sa Missi stretla vo filme ABC Traveling in Packs. Prvé vystúpenie absolvovali na festivale Coachella Valley Music and Arts Festival v roku 2008. Ich prvý album sa volá It's OK to Be Happy, bol vydaný cez iTunes a Amazon.com a produkoval im ho Chris Goss, ktorý pracoval i s kapelou Queen of the Stone Age. So Shawnee Smith taktiež Pyle založila nahrávacie štúdio Urban Prairie Records.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.