Trahison d'état historique 2017 Dans l'Irak de l'après-guerre où des agents du gouvernement avides de pouvoir convoitent les réserves de carburant, le coordinateur d'une... | Inferno no Faroeste 2 | Batman Unlimited: Monster Mayhem (Movie)

Aaron Stanford


(Aaron A. Stanford)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

Herec,   

Narodený: 27.12.1976

Miesto Narodenia: Westford, Massachusetts, USA

 

...více

Životopis

Narodil se v Westfordu v Massachusetts 27. prosince 1976. Vystudoval Rutgers University Mason Gross School of Arts. Hereckou kariéru započal na prknech divadla svého rodného města, poté spolupracoval s London Academy of Theatre. Ve filmu debutoval roku 2002 ve filmu CUCÁK, kde se jeho mladého hrdinu pokoušela sbalit Sigourney Weaver a Bebe Neuwirth.

Následovaly drobné role v seriálu TŘETÍ HLÍDKA a ve filmech slavných režisérů Woodyho Allena HOLLYWOOD ENDING a Spikea Leeho 25. HODINA. Všiml si ho Brian Singer a obsadil ho do role mladého horkokrevného mutanta Pyra ve druhém dílu trilogie X-MENŮ. Po účinkování v několika nepříliš úspěšných dramatech se po roce 2004 vydal i do nezávislých vod, zahrál si třeba v LIVE FREE OR DIE chlapíka z maloměsta, který se za bizarních okolností stane legendou, nebo RUNAWAY, které si sám produkoval.

V roce 2005 jako Doug Bukowski bojoval proti zombies v hororu Alejandra Ajy HORY MAJÍ OČI, který sklidil slušný divácký i kritický ohlas a je považován za svěží vítr ve světě hororů. V roce 2007 se stal jedním ze tří hlavních protagonistů - Willem Travelerem v seriálové minisérie TRAVELER, kterou studio ABC po první osmidílné sezóně ukončilo pro malý divácký zájem, což ale nijak nesnižuje kvalitu technickéhp provedení a hereckých výkonů zúčastněných.

V současnosti (2007) pracuje na několika zajímavých projektech: nezávislé komedie FLAKES, dramatu CAKE EATERS, na kterém spolupracuje s hvězdičkou Kirsten Stewart, nebo thriller HOLY MONEY s Karlem Rodenem.

Aaron je zajímavá osobnost, která je stále na cestě mezi nezávislou, hollywoodskou produkcí a divadlem, ke kterému se v poslední době stále častěji vrací. Mimo jiné má rád fotografování a karban, a udržuje přátelské styky s Annou Paquin (Rouge z X-MENŮ).
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.